Podpora mezinárodní i národní interoperability

ICZ AMIS*HD® byl vyvíjen jako zcela nové řešení do doby otevřených dat a silné akcentace na jejich výměnu mezi různými subjekty podílejícími se na léčbě pacienta. Z tohoto důvodu byla při jeho vývoji respektována mezinárodní architektura pro zdravotnickou interoperabilitu IHE.

Řešení plně podporuje mezinárodní komunikační protokol HL7 i národní datový standard DASTA. Disponuje dobře dokumentovaným komunikačním rozhraním s architekturou SOAP, které umožňuje standardizovanou integraci s dalšími informačními systémy. Nativně podporuje připojení k národním systémům pro výměnu zdravotnických informací ePACS a eMeDOcS. Samozřejmostí jsou rozhraní pro komunikaci a odesílání povinných hlášení a statistik v elektronické formě orgánům státní správy a plně elektronická komunikace se zdravotními pojišťovnami. Řešení nativně podporuje také integraci s archivem zdravotní dokumentace.

Skupina ICZ

Jsme významný dodavatel informačních technologií a systémový integrátor – nabízíme širokou paletu služeb od konzultací přes dodávky informačních systémů až po úplné převzetí sítě do svěřené správy. Dodavatelsky pokrýváme oblasti aplikačního softwaru, bezpečnosti a infrastruktury, a to zejména pro odvětví veřejné správy, zdravotnictví, obrany, dopravy, financí, výroby, logistiky a telekomunikací. Vedle ČR a SR působíme také v dalších zemích.
 
O NÁS Kontakt
 
Marie Piňosová
produktový manažer ICZ AMIS*HD®
 
Naší vizí je inovovat trh nemocničních informačních systémů v ČR a vyvíjet sympatický nemocniční informační systém, vycházející ze dvou desetiletí zkušeností v desítkách nemocnic v ČR, který v sobě kombinuje mimořádnou šíři funkcionality s elegantní a přímočarou obsluhou.

Sídlo firmy

 

Na hřebenech II 1718/10,
140 00  Praha 4 – Nusle

 
 

Kontakt

 

Telefonní spojení: +420 222 271 111
E-mail: marketing@i.cz

 
Zavolat Napsat