Mobilní a multiplatformní řešení

Díky vícevrstvé architektuře a multiplatformnímu webovému klientovi je možno UI spouštět na všech rozšířených mobilních platformách. Řešení nabízí velký potenciál při použití chytrých telefonů, tabletů nebo inteligentních čteček s operačním systémem Android, iOS nebo Windows Mobile. S pomocí malých nároků na přenos dat mezi webovým klientem a serverovou částí lze bez obav využívat bezdrátové sítě. Samozřejmostí je podpora zabezpečeného připojení a šifrování dat.

ICZ AMIS*HD® využívá progresivní technologie vícevrstvé architektury s technologií supertenkého klienta a asynchronní komunikaci se serverem. Využívá minimum systémových zdrojů a lze jej provozovat na všech rozšířených serverových (Windows, Unix, Linux), klientských (Windows, MacOS, Linux) i mobilních platformách (Windows Mobile, iOS, Android). Systém je plně databázově nezávislý, a lze jej tak postavit nad jakoukoli rozšířenou databázi. Implicitně je nabízen s osvědčeným a robustním řešením IBM Informix. Možná je však také implementace na vaši stávající databázi (Oracle, Sybase, MS SQL Server, Caché, ...). Díky této koncepci je pro správu ICT snadno udržovatelný a rozšiřitelný při kontinuálním zajištění stejné úrovně bezpečnosti i dostupnosti všech komponent systému. Odpadá tak časově náročná správa klientů na koncových stanicích.

Technologie nativního supertenkého klienta umožňuje rychlé, vždy připojené online řešení, nativně podporující vysoce zabezpečený vzdálený přístup, nasazení mobilních klientů v prostředí bezdrátových sítí a integraci Health IoT periférií, wearables a internetových aplikací. V případě krátkodobého výpadku připojení je však klientská část vybavena mechanismem vyrovnávací paměti, který zajistí zachování generovaných informací na straně klienta a jejich následné uložení ihned při obnovení připojení k síti. Díky tomu je zajištěn kontinuální a bezpečný provoz. Systém je také plně připraven na nasazení v režimu cloudových služeb.

Skupina ICZ

Jsme významný dodavatel informačních technologií a systémový integrátor – nabízíme širokou paletu služeb od konzultací přes dodávky informačních systémů až po úplné převzetí sítě do svěřené správy. Dodavatelsky pokrýváme oblasti aplikačního softwaru, bezpečnosti a infrastruktury, a to zejména pro odvětví veřejné správy, zdravotnictví, obrany, dopravy, financí, výroby, logistiky a telekomunikací. Vedle ČR a SR působíme také v dalších zemích.
 
O NÁS Kontakt
 
Marie Piňosová
produktový manažer ICZ AMIS*HD®
 
Naší vizí je inovovat trh nemocničních informačních systémů v ČR a vyvíjet sympatický nemocniční informační systém, vycházející ze dvou desetiletí zkušeností v desítkách nemocnic v ČR, který v sobě kombinuje mimořádnou šíři funkcionality s elegantní a přímočarou obsluhou.

Sídlo firmy

 

Na hřebenech II 1718/10,
140 00  Praha 4 – Nusle

 
 

Kontakt

 

Telefonní spojení: +420 222 271 111
E-mail: marketing@i.cz

 
Zavolat Napsat