Výhody systému

vše
Jsem zdravotník
Jsem IT
Jsem manažer

Hlavní výhody pro zdravotníky

Rychlost, logické a přívětivé ovládání a zaměření na pacienta. S ICZ AMIS*HD® máte jako zdravotník po ruce vždy chytře sestavené, strukturované a logicky členěné informace. To vše kvůli jedinému: získat více času na pacienta a méně času trávit obsluhou informačního systému. ICZ AMIS*HD® je vyvíjen jako zbrusu nové a sebevědomé řešení respektující moderní způsob práce se zdravotnickými informacemi.
více

Hlavní výhody pro manažery

Nemocniční informační systém ICZ AMIS*HD® tvoří ucelená a organicky propojená řada modulů a nástrojů, plně pokrývajících veškeré potřeby zdravotnického zařízení. ICZ AMIS*HD® splňuje veškeré potřeby bezpapírového provozu v různých typech subjektů - od ambulantních zařízení, specializovaných poraden a stacionářů přes lůžková oddělení a jednotky intenzivní péče až po specializované obory, jako jsou neonatologie nebo porodnictví.
více

Hlavní výhody pro IT

Naše řešení, plně vyvinuté v ČR, patří k nejmodernějším na evropském trhu. ICZ AMIS*HD® byl vyvinut jako multiplatformní, databázově nezávislý a mezinárodní standardy splňující systém. Řešení je nativní a podporuje všechny nejrozšířenější mobilní platformy.
více

Skupina ICZ

Jsme významný dodavatel informačních technologií a systémový integrátor – nabízíme širokou paletu služeb od konzultací přes dodávky informačních systémů až po úplné převzetí sítě do svěřené správy. Dodavatelsky pokrýváme oblasti aplikačního softwaru, bezpečnosti a infrastruktury, a to zejména pro odvětví veřejné správy, zdravotnictví, obrany, dopravy, financí, výroby, logistiky a telekomunikací. Vedle ČR a SR působíme také v dalších zemích.
 
O NÁS Kontakt
 
Marie Piňosová
produktový manažer ICZ AMIS*HD®
 
Naší vizí je inovovat trh nemocničních informačních systémů v ČR a vyvíjet sympatický nemocniční informační systém, vycházející ze dvou desetiletí zkušeností v desítkách nemocnic v ČR, který v sobě kombinuje mimořádnou šíři funkcionality s elegantní a přímočarou obsluhou.

Sídlo firmy

 

Na hřebenech II 1718/10,
140 00  Praha 4 – Nusle

 
 

Kontakt

 

Telefonní spojení: +420 222 271 111
E-mail: marketing@i.cz

 
Zavolat Napsat