ICZ je přední a respektovaný dodavatel nemocničních informačních systémů v ČR i zahraničí.


Již více než 30 let vyvíjíme, podporujeme a inovujeme nemocniční a klinické informační systémy v desítkách zdravotnických zařízení v ČR. Jsme dodavateli největší instalace nemocničního IS v ČR a naše nemocniční IS naleznete v největších a nejprestižnějších zdravotnických zařízeních ČR jako jsou Fakultní nemocnice Hradec Králové a Fakultní nemocnice Brno nebo Ústřední vojenská nemocnice Praha. Naše řešení pro Jednotnou technologickou platformu, které je základem zdravotnických registrů ČR, má více než 25 500 uživatelů. Námi navržený systém ePACS používá 372 zdravotnických zařízení a za rok se jím přenese více než 230 TB dat. Za rok náš systém TRINIS pomůže koordinovat více než 460 transplantací ledvin.
 

Elektronický lékový řetězec
v ÚVN Praha

Název řešení: Elektronický lékový řetězec
Lokalita realizace: Ústřední vojenská nemocnice Praha


Ústřední vojenská nemocnice v Praze, přední zdravotnické pracoviště v ČR, je prvním zařízením tohoto typu využívajícím unikátní řešení Skupiny ICZ. Elektronický lékový řetězec systematicky zvyšuje bezpečí lékového podání, racionalizuje lékovou politiku a zefektivňuje finanční toky související s léčivy. Řešení zahrnuje i implementaci specializovaných chytrých mobilních čteček.

Nemocniční informační systém ve Fakultní nemocnici Brno

Název řešení: Nemocniční informační systém
Lokalita realizace: Fakultní nemocnice Brno

Nejrozsáhlejší implementace nemocničního informačního systému v ČR s více než tisícem koncových pracovišť. Komplexní řešení klinických agend je páteřním informačním systémem tohoto předního zdravotnického zařízení v ČR. Systém je propojen s řadou dalších informačních systémů, přístrojovou techniku a řeší centrální pacientský registr i komplexní objednávání.

Elektronická ošetřovatelská dokumentace v ÚVN Praha

Název řešení: ICZ AMIS*HD® Elektronická ošetřovatelská dokumentace
Lokalita realizace: Ústřední vojenská nemocnice Praha

 
V předním zdravotnickém zařízení v ČR implementovala Skupina ICZ elektronickou ošetřovatelskou dokumentaci integrovanou s nemocničním informačním systémem včetně chytrých mobilních zařízení.


 

 

Nemocniční informační systém v Nemocnici Břeclav

Název řešení: Nemocniční informační systém
Lokalita realizace: Nemocnice Břeclav

Skupina ICZ implementovala svůj komplexní nemocniční informační systém v Nemocnici Břeclav, kde dlouhodobě podporuje provoz klinických pracovišť.

Nemocniční informační systém v Nemocnici Havlíčkův Brod

Název řešení: Nemocniční informační systém
Lokalita realizace: Nemocnice Havlíčkův Brod


ICZ dlouhodobě provozuje komplexní nemocniční informační systém u významného regionálního poskytovatele zdravotnických služeb. Nemocniční informační systém vyvinutý a implementovaný Skupinou ICZ podporuje provoz všech klinických agend, výkaznictví a vybrané specializované agendy.

Nemocniční informační systém v Nemocnici Milosrdných bratří Brno

Název řešení: Nemocniční informační systém
Lokalita realizace: Nemocnice Milosrdných bratří Brno

Provoz významného městského zdravotnického zařízení v srdci Brna podporuje již tradičně osvědčený nemocniční informační systém z produkce ICZ. Obstarává provoz všech klinických a dalších specializovaných agend zařízení včetně vykazování zdravotní péče plátcům.

Procesní nemocniční informační systém Oblastní nemocnice Jičín

Název řešení: Nemocniční informační systém s procesní orientací
Lokalita realizace: Oblastní nemocnice Jičín

Unikátní procesně orientovaný nemocniční informační systém implementovala Skupina ICZ v Oblastní nemocnici Jičín, významném oblastním poskytovateli všeobecných zdravotních služeb. Řešení je v rámci ČR unikátní svojí procesní orientací a zaměřením na zvyšování bezpečnosti léčebného procesu. Efektivně rovněž řeší plánování provozu. Nemocniční IS implementovaný v tomto zdravotnickém zařízení patří k absolutní technologické špičce v rámci ČR.

Nemocniční informační systém v nemocnici v Uherském Hradišti

Název řešení: Nemocniční informační systém
Lokalita realizace: Uherskohradišťská nemocnice

Nemocniční informační systém Nemocnice Třebíč

Název řešení: Nemocniční informační systém
Lokalita realizace: Nemocnice Třebíč

ICZ provozuje tradičně komplexní řešení nemocničního informačního systému v Nemocnici Třebíč. U tohoto významného regionálního poskytovatele všeobecné zdravotní péče podporuje systém provoz všech klinických a vybraných provozních agend, včetně propojení s okolními systémy. Unikátní je rovněž podpora digitalizace provozu operačních sálů včetně elektronické operační dokumentace a plánování provozu sálů.


Přečíst případovou studii

Nemocniční informační systém Ústřední vojenské nemocnice Praha

Název řešení: Nemocniční informační systém
Lokalita realizace: Ústřední vojenská nemocnice Praha

Skupina ICZ provozuje osvědčený nemocniční informační systém v předním zdravotnickém zařízení v ČR, v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Systém obstarává komplexní podporu všech klinických pracovišť a podporuje i elektronickou ošetřovatelskou dokumentaci. Systém je průběžně modernizován. Unikátní funkcionalitou je propojení s elektronickým lékovým řetězcem a provoz systému na mobilních zařízeních.

Ošetřovatelská dokumentace v nemocnici Kyjov

Název řešení: ICZ AMIS*HD® Elektronická ošetřovatelská dokumentace
Lokalita realizace: Nemocnice Kyjov
 
Nemocnice Kyjov se díky zavedení systému zařadila mezi několik průkopnických pracovišť v České republice, která tuto progresivní technologii využívají. Smyslem bylo ulehčit a zefektivnit poskytování ošetřovatelské péče a zvýšit přitom s pomocí vybraných automatizovaných kontrol bezpečí ošetřovatelského procesu.

Přečíst případovou studii

Sídlo firmy

 

Na hřebenech II 1718/10,
140 00  Praha 4 – Nusle

 
 

Kontakt

 

Telefonní spojení: +420 222 271 111
E-mail: marketing@i.cz

 
Zavolat Napsat