Skupina ICZ

Jsme významný dodavatel informačních technologií a systémový integrátor – nabízíme širokou paletu služeb od konzultací přes dodávky informačních systémů až po úplné převzetí sítě do svěřené správy. Dodavatelsky pokrýváme oblasti aplikačního software, bezpečnosti a infrastruktury, a to zejména pro odvětví veřejné správy, zdravotnictví, obrany, dopravy, financí, výroby, logistiky a telekomunikací. Vedle ČR a SR působíme také v dalších zemích.

ICZ AMIS*HD® je české řešení vyvíjené v Brně, Praze, Plzni a Opavě s podporou mezinárodního týmu odborníků v českých, slovenských i zahraničních zdravotnických zařízeních. Předností vývoje v České republice je detailní znalost specifik národního zdravotnického systému a dostupnost fyzické podpory našich odborných konzultantů. Zázemí velkého, úspěšného a stabilního poskytovatele ICT služeb poskytuje jistotu kontinuální podpory a rozvoje produktu. 

Naše vývojové a výzkumné centrum nemocničních informačních systémů se sídlem v Brně a s více než 100 odbornými pracovníky disponuje nejmodernější vývojovou, testovací a vzdělávací infrastrukturou. ICZ AMIS*HD® je plně vyvíjen standardizovanou metodikou agilního vývoje SCRUM. 

 
Reference Kontakt
Stabilita

Stabilita

Značka ICZ má své pevné místo na trhu již od roku 1997, tedy přes dvacet let. A záběr skupiny, jež má tuto značku ve štítu, dále neustále roste. Každý další úspěšně uzavřený rok tak potvrzuje, že základy, na nichž je koncern ICZ vybudován, jsou skutečně spolehlivé a stabilní. Vizi, jež stála na samém počátku a dala před lety vzniknout dnešnímu synergickému seskupení firem, již dávno prověřil čas a doložil její správnost.

Zkušenost

V řadách ICZ nalezneme vedle sebe jak špičkové experty ze světa informačních technologií (analytiky, programátory a implementátory), tak i odborníky s hlubokými znalostmi přímo z praxe rozmanitých zákaznických prostředí. A právě díky této vzájemné symbióze dlouholetých zkušeností z obou oblastí, podpořené navíc stálou zpětnou vazbou z konkrétních živých projektů, mají řešení ICZ svou známou všestrannou využitelnost.
Zkušenost
Inovace

Inovace

V mnoha oborech informačních systémů značka ICZ byla či stále je průkopníkem, tedy tím, kdo přichází s novými myšlenkami a razí jim cestu na trh. Týká se to např. oblasti sdílení obrazových informací ve zdravotnictví – řešení ePACS, některých softwarových řešení pro logistiku nebo – a to dokonce možná především – určitých unikátních postupů při zpracování rozsáhlých procesních celorepublikových resortních registrů.

Spolehlivost

Jednotlivé subjekty, jež v průběhu let daly tvář Skupině ICZ, působí na trhu od samých počátků devadesátých let. Tedy skutečně dlouhodobě – a nadto i velmi úspěšně. Jako věrný pomocník usnadňují dodaná řešení a instalované systémy svým uživatelům jejich každodenní práci. Odpovídají požadavkům doby a neustále respektují probíhající vývoj. Konzultanti ICZ jsou navíc kdykoli k dispozici radou, je-li jí třeba. To vše je jasná známka spolehlivosti firmy ICZ a také důvod, proč ji zákazníci tak často volí za svého dodavatele.
Spolehlivost

Sídlo firmy

 

Na hřebenech II 1718/10,
140 00  Praha 4 – Nusle

 
 

Kontakt

 

Telefonní spojení: +420 222 271 111
E-mail: marketing@i.cz

 
Zavolat Napsat